Mladi splitski kantautor Ivan Rapić Inno snimio je novu pjesmu ”Spasi me” , kojom se predstavio na Melodijama hrvatskog juga Opuzen 2015. Tekst, glazbu i aranžman potpisuje sam Inno, a kako kaže smatra ju svojim najboljim uratkom do sada.
Radi se o ljubavnoj baladi, koja kao i većina njegovih pjesama crpi tematiku iz stvarnog života, onog svima poznatog osjećaja bespomoćnosti koji nastupa zbog neuzvraćene ljubavi.
˝Vjerujem da će publika , iako se pjesma možda ne uklapa u profil onog što se kod nas danas traži i sluša, znati prepoznati različitost i cijeniti trud i ljubav uloženu u njezino stvaranje.˝ – rekao je Inno.

