Neda Parmać nova pjesma ‘Zid’

Godinu i pol duga pauza od glazbene scene bila je preduga za glazbenicu Nedu Parmać koja je ovog proljeća jedva dočekala objaviti svoj novi singl “Zid”. 
Glazbu i tekst napisao je Tvrtko Hrelec, koji je zaslužan i za režiju pripadajućeg video spota u audio i video produkciji Studia Mikrofon.
 

Neda je od rođenja okružena glazbom, odrastavši u glazbenoj obitelji. Nakon osam lijepih godina u skupini Feminem, 2012. godine odlučila se za solo karijeru objavivši nekoliko singlova, poput “Naša stvar”, “Bolje ne može”…
2013., prije nego što je preuzela najvažniju ulogu u životu, onu majčinsku, objavila je posljednji singl “Nitko nikada” .
No pauza nije dugo trajala…
 
“Dugo sam čekala savršenu pjesmu s kojom bih se vratila na scenu i smatram da je napokon imam. Ovaj povratak zapravo gledam kao svoj početak, a tako se i osjećam. Pjesma neće diktirati ostatak singlova, ali ćemo se definitivno truditi biti drugačiji, inovativni i na nivou. Napokon se osjećam kao da sam u pravo vrijeme na pravom mjestu i ovaj put idem glavom kroz Zid ” – rekla je Neda o novoj pjesmi.
 
 
Pogledajte video spot:
https://www.youtube.com/watch?v=n_OruRIa5fM
 
 
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com