Markiz predstavlja prvi singl sa novom pjevačicom

Grupa Markiz publici predstavlja prvi singl koji su snimili s novom pjevačicom Nikolinom Fistrić, a radi se o pjesmi “Koga se bojiš”. Pjesma je u jutros premijerno emitirana na radiju Yammat FM, a glazbu, tekst i aranžman potpisuje Andrej Babić. 
 

Odlazak pjevačice Ines Mlinarić a.k.a. RED iz grupe Markiz te dolazak nove pjevačice nedavno je komentirao autor pjesama i član benda, Andrej Babić. “Ines je bila upečatljiva i glasom i svojom pojavom i definitivno je odgovarala onome što smo zamislili, no Ines je odlučila otići iz benda, a ja sam jako zahvalan što sam naišao na Nikolinu. Ona je pjevačica koja već ima neko iskustvo iza sebe i naginje rock pop žanru tako da vjerujemo da će se savršeno uklopiti u našu viziju benda”, rekao je Andrej. 
 
Novu pjesmu možete poslušati na: https://www.youtube.com/watch?v=K4UmOxFsTfo 
 
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com