Gazde oduševili na američkoj turneji i snimili spot

Poznati tamburaški sastav Gazde vratili su se sa svoje velike samostalne američke turneje te su još pod dojmom rasprodanih dvorana i odlične atmosfere koja ih je pratila na svim koncertima. 
 

Odmah po dolasku svoju prvu veliku turneju započeli su koncertom u Chicago, dan nakon nastupili su u Clevelandu, zatim u Pittsburghu, San Jose, Los Angelesu te na kraju u New Yorku. 
 
Pjevač grupe Marko Bujanović nije krio oduševljenje.
 
– Bilo je fantastično, ljudi su nas odlično primili, a nastupili smo u prestižnim dvoranama. Osim naših ljudi bilo je i dosta stranaca, Talijana, Engleza i svi su uživali u koncertu. Najviše su reagirali na pjesme ‘Još i danas zamiriše trešnja’, ‘Ja pijem da zaboravim’. – 
 
  
Snimanje video spota na Time Squareu !
 
Ovakva idealna prilika, još bolja atmosfera, Gazde nije opustila ni u jednom trenutku pa su tako u pauzi od mnogih koncerata uspjeli snimiti i video spot za pjesmu ‘Moja najmilija’. 
 
Spot je sniman na Time Squareu, dok je dio također sniman i u San Franciscu.
 
– Snimili smo dosta kadrova, a vidjet ćemo što će se od toga iskoristiti. – dodao je Marko kroz smjeh.
 
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com