Ivana Kovač – novi album ‘Crno vino, crne oči’…U PRODAJI !

U prodaji je prvi samostalni album Ivane Kovač – “Crno vino, crne oči”.

Debitantski album na kojem je Ivana marljivo radila sadrži 12 pjesama koje je predstavila u protekle dvije godine, uglavnom na festivalima.

Četverogodišnje iskustvo provedeno u Magazinu i nekoliko hitova koji su obilježili “magazinsko” razdoblje poput “E, moj anđele”, “Dama i car”, “Koma” i dr. Ivani su dali dovoljno hrabrosti za solo karijeru u čemu je imala apsolutnu podršku svog oca, Miše Kovača uz kojeg je prvi put stala kao pjevačica pjevajući pjesmu “Nema mi do tebe”.

Njihov drugi duet “Tvoja mala” otpjevali su 2010. godine, a osim na posljednjem Mišinom, studijskom albumu “Ne tražim istinu”, ovaj duet našao je svoje mjesto i na Ivaninom albumu.

ivana2

Prvo priznanje u samostalnoj karijeri i to za najbolju debitanticu, Ivani je donijela pjesma “Ulice života” u kojoj je nastavila suradnju s Tončijem Huljićem, a otpjevala ju je na Splitskom festivalu 2010. godine.

Veliko priznanje uslijedilo je iste godine na Večeri dalmatinske šansone u Šibeniku s pjesmom “Šibenska grandeca” za koju joj je uručena 1. nagrada publike i struke.

Dalmatinska miljenica, nastavila je osvajati publiku nježnom pjesmom “Dalmacijo, srce oca moga” s klapom Bunari, ali i pjesmama koje je za nju napisao Dražen Zečić: “Raskoš”, “Što stari ljudi kažu”, “Moj dragi ima ljubav novu”, “Crno vino, crne oči” s kojom je nastupila na prošlogodišnjem CMC festivalu.

Osim Dražena Zečića, sjajnom autorskom timu priključio se i Rajko Dujmić napisavši za Ivanu pjesmu “Nima šoldi, e pa ča” predstavljenu na Splitskom festivalu ove godine.

Najnoviji singl “Jao meni” potpisuju još dva velika autorska imena Denis Dumančić i Fayo. Aktualna pjesma u vrlo kratkom vremenu našla je svoj put do slušatelja te postala još jedna pjesma koja se obavezno pjeva na mnogim zabavama.

Ivana je osim u Hrvatskoj, vrlo aktivan izvođač i u Sloveniji gdje često nastupa, a slovenska pubilka oboažava njezine pjesme, koje se nalaze na prvim mjestima mnogih radio postaja.

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com