Ivana Radovniković & Ludin snimili spot za pjesmu ‘Odlazim zbog ljubavi’

Ivana Radovniković nije ni slutila da će se tako dobro naći u ulozi reperice… Pjesma je odmah pronašla svoj put do slušatelja, struka je pohvalilia Ivanin izlet u ove glazbene vode, a ovih dana završeno je i snimanje spota za zajedničku pjesmu sa reperom Ludinom ‘Odlazim zbog ljubavi’.

Kadrovi spota snimljeni su na nekoliko zagrebačkih lokacija, ali i u jednom studiju izvan Zagreba, gdje su se Ivana i Ludin u pauzi snimanja odlično i zabavili. Naime, kako se ipak radilo o filmskom studiju prepunom raznih rekvizita Ivana je cijelu ekipu zabavila, dodatno opustila i nasmijala do suza.

– Među rekvizitima se našla i jedna zanimljiva kasica u obliku sise koja nam je bila inspiracija za puno komičnih fotki i šala na račun ”slučajnih nezgoda” kakve se događaju samo poznatima. Jedna od fotki je završila na Facebooku, a nakon toga i na raznim portalima, ali srećom svi su shvatili da se radilo samo o ironičnoj šali 🙂 . Naravno, taj dio neće biti u spotu jer je ipak pjesma ozbiljna 🙂 ali veselim se što ćete ga uskoro moći i pogledati. –  rekla je Ivana.

Videospot se radi u produkciji STUDIA 25 iz Zagreba pod redateljskom palicom Danijela Kovačevića, a mi vam exkluzivno donosimo prve fotografije sa seta dok video uradak očekujte krajem mjeseca.

ivana_ludin2

 

ivana_ludin3

Odkako je prošle godine predstavila pjesmu ‘Danas igraš sam’, Ivana nije imala previše vremena za odmor. Za spomenutu pjesmu snimila je zanimljiv spot, zatim je sa Brankom Delić, Ivanom Kindl i Majom Vučić pokrenula projekt ‘Four ladies’, za koji su također snimile božičnu pjesmu i prigodan spot. Zajedno nastupaju diljem Hrvatske, a sada je ostvarila suradnju i sa reperom.

Iako trenutno gura nekoliko projekata odjednom, svakodnevno je u studiju gdje marljivo priprema svoj sljedeći singl, a do tada je možete čuti i vidjeti na nekim od nastupa:

14.02.2012. Čakovec

17.02.2012. Makarska

07.04.2012. Zagreb

IVANA RADOVNIKOVIĆ & LUDIN

snimili spot za pjesmu

‘ODLAZIM ZBOG LJUBAVI’

Ivana Radovniković nije ni slutila da će se tako dobro naći u ulozi reperice… Pjesma je odmah pronašla svoj put do slušatelja, struka je pohvalilia Ivanin izlet u ove glazbene vode, a ovih dana završeno je i snimanje spota za zajedničku pjesmu sa reperom Ludinom – ‘Odlazim zbog ljubavi’.

Kadrovi spota snimljeni su na nekoliko zagrebačkih lokacija, ali i u jednom studiju izvan Zagreba, gdje su se Ivana i Ludin u pauzi snimanja odlično i zabavili. Naime, kako se ipak radilo o filmskom studiju prepunom raznih rekvizita Ivana je cijelu ekipu zabavila, dodatno opustila i nasmijala do suza.

– Među rekvizitima se našla i jedna zanimljiva kasica u obliku sise koja nam je bila inspiracija za puno komičnih fotki i šala na račun ”slučajnih nezgoda” kakve se događaju samo poznatima. Jedna od fotki je završila na Facebooku, a nakon toga i na raznim portalima, ali srećom svi su shvatili da se radilo samo o ironičnoj šali 🙂 . Naravno, taj dio neće biti u spotu jer je ipak pjesma ozbiljna 🙂 ali veselim se što ćete ga uskoro moći i pogledati. –  rekla je Ivana.

http://blog.vecernji.hr/ivana-radovnikovic/

Videospot se radi u produkciji STUDIA 25 iz Zagreba pod redateljskom palicom Danijela Kovačevića, a mi vam exkluzivno donosimo prve fotografije sa seta dok video uradak očekujte krajem mjeseca.

Odkako je prošle godine predstavila pjesmu ‘Danas igraš sam’, Ivana nije imala previše vremena za odmor. Za spomenutu pjesmu snimila je zanimljiv spot, zatim je sa Brankom Delić, Ivanom Kindl i Majom Vučić pokrenula projekt ‘Four ladies’, za koji su također snimile božičnu pjesmu i prigodan spot. Zajedno nastupaju diljem Hrvatske, a sada je ostvarila suradnju i sa reperom.

Iako trenutno gura nekoliko projekata odjednom, svakodnevno je u studiju gdje marljivo priprema svoj sljedeći singl, a do tada je možete čuti i vidjeti na nekim od nastupa:

14.02.2012. Čakovec

17.02.2012. Makarska

07.04.2012. Zagreb

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com